Друк газет

Не багато друкарень України можуть похизуватись довготривалими партнерськими стосунками зі своїми клієнтами. Наша видавнича компанія, опираючись на довіру, порядність у виконанні замовлень, вже чимало років співпрацює з одними й тими ж клієнтами і постійно розширює коло замовників. 

Порахувати вартість друку

Серед клієнтів видавництва «А-Прінт» є компанії не лише західного регіону, але й усієї країни. І це – не випадковість, адже ми працюємо на газетному папері та витратних матеріалах безпосередньо від виробника, що дозволяє друкувати газети за ціною набагато нижчою, ніж у друкарнях, які користуються послугами посередників.

Адже пріоритет нашої роботи це якість, швидкість виконання замовлення – більше мільйона примірників за день, оптимальна ціна та вчасна доставка у кожен регіон України.

Ми розуміємо, що наша щоденна діяльність залежить виключно від ставлення до нашої компанії клієнтів. Тому робимо усе для того, аби максимально задовольнити потреби наших замовників.

Працівники видавництва «А-Прінт» працюють на високошвидкісному та якісному обладнанні. Друк газет здійснюється на рулонних офсетних друкарських машинах на базі SOLNA D30/D300 та MAN Uniman 4/2S. Ми можемо друкувати газету на 32 сторінках А3 формату, з яких 8 – повноколірні або малі газети на 4-8 сторінках А3 формату повного кольору. Всі газети пакують і рахують автоматичні стекери з можливою швидкістю до 60000 примірників в годину. Наші друкарські машини працюють у дві зміни, тому терміни виконання замовлень не перевищують одного дня для тиражу в мільйон екземплярів. Ми можемо похизуватись і своєю командою яка має високий рівень підготовки.

Для прорахунку вашого замовлення скористайтесь нашою формою для запиту і вам в найкоротші терміни відпишуть або зателефонують.