ДРУК ЛИСТІВОК, РІТЕЙЛ

Перший крок до успіху – це якісний рівень підготовки поліграфічної продукції. Дизайнери друкарні «А-прінт» – це професіонали з великим стажем роботи у друці газет, які розроблять дизайн-макети з творчим підходом до кожного клієнта та технічними вимогами нашої друкарні.

15 років на ринку України

Компанія вже більше 15 років працює на ринку друку газет і офсетного продукції

Оперативна доставка 24/7

Найшвидша доставка серед компаній по друку газет в Україні.

Друк 4А3

Всі формати і типи друку. У тому числі і популярний 4А3!

ПОРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ДРУКУ

ПІДГОТОВКА ЛИСТІВОК

Відділ додрукарської підготовки друкарні «А-Прінт» є однією з головних частин технологічного процесу виробництва газет.
Для швидкого і ефективного виконання замовлення відділ додрукарської підготовки здійснює передачу файлів з допомогою FTP-сервера, а кожен клієнт має свій логін і пароль.
Пошук і усунення помилок підготовки друку макета замовника є основним завданням відділу додрукарської підготовки який.
Досвідчені фахівці друкарні «А-Прінт» ретельно перевіряють макети і при виявленні помилок, повідомляють замовнику і допомагають виправити їх для усунення проблем якості при самому друці газети.

ПІСЛЯДРУКАРСЬКА ОБРОБКА

Видавництво «А-Прінт» надає також комплекс післядрукарських послуг, а саме: обрізка газет після друку, порізка до меншого формату, упаковка та упаковка в плівку, сортування на замовлення.

ДОСТАВКА ЛИСТІВОК ТА БУКЛЕТІВ

Одним з переваг друкарні «А-Прінт» є розташування видавництва в центрі Західного регіону України. Це дозволяє в найкоротші терміни доставити готову продукцію в будь-яку точку Західної України. 
Відділ експедиції друкарні «А-Прінт» здійснює доставку в Київ, Луцьк, Рівне, Хмельницький, Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Чернівці та багато інших регіонів нашої країни.
Для прорахунку вашого замовлення скористайтесь нашою формою для запиту і вам в найкоротші терміни відпишуть або зателефонують.