Друк листівок, рітейл

Дизайн РІТЕЙЛ та листівок

Перший крок до успіху – це якісний рівень підготовки поліграфічної продукції. Дизайнери друкарні «А-прінт» – це професіонали з великим стажем роботи у друці газет, які розроблять дизайн-макети з творчим підходом до кожного клієнта та технічними вимогами нашої друкарні.  
 

Підготовка  ЛИСТІВОК

Відділ додрукарської підготовки друкарні «А-Прінт» є однією з головних частин технологічного процесу виробництва газет. 
 
Для швидкого і ефективного виконання замовлення відділ додрукарської підготовки здійснює передачу файлів з допомогою FTP-сервера, а кожен клієнт має свій логін і пароль. 
 
Пошук і усунення помилок підготовки друку макета замовника є основним завданням відділу додрукарської підготовки який.  
 
Досвідчені фахівці друкарні «А-Прінт» ретельно перевіряють макети і при виявленні помилок, повідомляють замовнику і допомагають виправити їх для усунення проблем якості при самому друці газети. 
 

Післядрукарська обробка

Видавництво «А-Прінт» надає також комплекс післядрукарських послуг, а саме: обрізка газет після друку, порізка до меншого формату, упаковка та упаковка в плівку, сортування на замовлення. 
 

Доставка ЛИСТІВОК ТА буклетів

Одним з переваг друкарні «А-Прінт» є розташування видавництва в центрі Західного регіону України. Це дозволяє в найкоротші терміни доставити готову продукцію в будь-яку точку Західної України. 
Відділ експедиції друкарні «А-Прінт» здійснює доставку в Київ, Луцьк, Рівне, Хмельницький, Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Чернівці та багато інших регіонів нашої країни. 
Для прорахунку вашого замовлення скористайтесь нашою формою для запиту і вам в найкоротші терміни відпишуть або зателефонують.
 

Порахувати вартість друку листівок-буклетів

Тип Флаєр, листівка, ін. (обов'язково)

Формат А4, А3, А2, ін.(обов'язково)

Колірність повний, ч/б (обов'язково)

Папір офсет, газетка, крейда, ін. (обов'язково)

Тираж (обов'язково)

Контактна особа (обов'язково)

Контактний телефон (обов'язково)

Ваш емейл (обов'язково)

Примітки

Підтвердіть що Ви не робот