ОФСЕТНИЙ ДРУК

Офсетний друк – технологія друку, що передбачає перенос фарби з друкованої форми на запечатану матеріал через проміжний носій – офсетний циліндр. Для друку продукції офсетним способом спочатку необхідно вивести плівки, по одному на кожне кольорове (зазвичай їх чотири: чорний, жовтий, красний і синій кольори). Офсетний друк також передбачає можливість додаткових фарб (так званих пантонів), для яких виготовляються окремі плівки. Технологічні витрати офсетного друку досить високі, і з цим пов’язана наступна пропорція: чим більший тираж, тим нижче собівартість одного екземпляра. Саме тому основна сфера офсету – масові тіражі. 

Пропонуємо скористатись нашими послугами з відповідального та професійного комерційного виводу офсетних пластин CTP. Ми використовуємо передове європейське промислове обладнання та технології з виготовлення термальних CTP-пластин.

15 років на ринку України

Компанія вже більше 15 років працює на ринку друку газет і офсетного продукції

Оперативна доставка 24/7

Найшвидша доставка серед компаній по друку газет в Україні.

Друк 4А3

Всі формати і типи друку. У тому числі і популярний 4А3!

Чому варто звернутись в А-Прінт

Машина Kodak Generation News із 830nm термальним лазером, 4 автоматичних касети завантаження пластин та процесор Kodak Mercury PH-D 1250 забезпечать швидкість та якість виготовлення вашого замовлення.

Переваги при роботі з нами:

  • зменшуються витрати на утримання своїх до-друкарських підрозділів – це зарплати, оренда, електроенергія та дороге обладнання;
  • стає простішим та надійнішим виробничий цикл;
  • виростає економічність виробництва за рахунок зменшення часу і витрат матеріалів;
  • прибираються помилки при монтажі;
  • економиться час на приладку;
  • підвищується якість продукції;
  • крім цього, за рахунок оптових закупок витратних матеріалів у постачальників, ми завжди маємо більш вигідні ціни, що економить і ресурс замовників.

Ми можемо забезпечити доставку по місту та з допомогою перевізників – по західному регіону України, тому розташування вашої друкарні не є перепоною в співпраці.

Розмір (мм): min 290x460 max 660x960
Розділова здатність (dpi): 1270/2540 
Швидкість виводу (шт.): 
@ 343 мм, 1270 dpi: 200 в годину
@ 890 мм, 1270 dpi: 93 в годину

ПОРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ДРУКУ