Друк передвиборчої агітації

Поліграфічні агітаційні матеріали мають першорядне значення для будь-кого, хто бере участь у виборчій кампанії. Газети, листівки, флаєри – саме вони розповідають виборцям про кандидата: хто він, звідки, чим займався і що планує зробити на посаді. Звичайно, грамотно складений текст важливий, але, як показує практика, саме візуальне оформлення та подача матеріалу в першу чергу впливають на думку аудиторії.

 

15 років на ринку України

Компанія вже більше 15 років працює на ринку друку газет і офсетного продукції

Оперативна доставка 24/7

Найшвидша доставка серед компаній по друку газет в Україні.

Друк 4А3

Всі формати і типи друку. У тому числі і популярний 4А3!

ПОРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ДРУКУ

Чому варто звернутись в А-Прінт

Найпростіший спосіб передвиборної агітації – замовити друк газети. Їх зазвичай роблять великим тиражем і поширюють, розсилаючи і роздаючи населенню доступними способами. Тут важливо дотримати балансу ціна / якість: з одного боку, друк передвиборної агітації повиннен коштувати недорого, з іншого, поліграфія зобов’язана бути високої чіткості, щоб її можна було прочитати, і мати приємний вигляд. Ми легко забезпечимо вам і те, і інше.

Крім того, кандидати, які обираються на посаду, часто замовляють виготовлення плакатів, а також сувенірної агітаційної продукції: буклетів, календариків. Тут вже повиннен бути не тільки чіткий друк, але і яскраві фарби, висока щільність паперу, щоб гарантовано зацікавити собою виборця. Ми працюємо на сучасному обладнанні і маємо в наявності якісні матеріали, тому легко забезпечимо клієнтам будь-який тираж друку передвиборної агітації високої якості.

Наші гарантії:

• повна конфіденційність;
• адекватна вартість – недорога агітація без шкоди зовнішньому вигляду і більш якісна за лояльною ціною;
• висока швидкість – за рахунок можливостей нового обладнання друкуємо швидко, в мінімальні терміни, в незалежності від тиражу.

На допомогу нашим клієнтам в офісі працює креативна команда дизайнерів і інших фахівців в сфері поліграфії, які в будь-який момент доступні для консультації. Завдяки багаторічному досвіду вони точно знають, як робити хороші агітки і можуть дати хорошу пораду по просуванню. Ви можете замовити у нас вироби за своїм макетом відносно вимог до друку розміщеними на сайті.

Звертайтеся до нас за друком агітаційних матеріалів будь-якого формату та тиражу. Для цього потрібно заповнити форму, подану нижче, і ми зв’яжемося з вами електронкою, або зателефонуємо. Довіряйте професіоналам – ми вміємо друкувати ефектну і якісну передвиборчу агітацію!