ПРО КОМПАНІЮ

Видавництво “А-Прінт” одне з найбільших спеціалізованих підприємств на ринку поліграфічних послуг України. Швидка, якісна друк і доставка по Україні.

15 років на ринку України

Компанія вже більше 15 років працює на ринку друку газет і офсетного продукції

Оперативна доставка 24/7

Найшвидша доставка серед компаній по друку газет в Україні.

Друк 4А3

Всі формати і типи друку. У тому числі і популярний 4А3!

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ НАШОЇ ДРУКАРНІ ЦЕ:

  • Досвід. Видавництво «А-Прінт» вже більше 10 років спеціалізується на друку газетної продукції різного формату та обсягу. За час нашої роботи з 1,5 мільйона газет у місяць тиражі виросли до 7 мільйонів. Ми нарощуємо обсяги, а отже постійно збільшується і кількість наших клієнтів.
  • Якість.  Успіх газети сьогодні багато в чому залежить від того, який вигляд має друковане видання. Адже добре написані тексти та гарні ілюстрації до них це, як відомо газетярам, лише окрема складова великих тиражів видання. Якісне обладнання видавництва «А-Прінт» та висококласні спеціалісти, які у нас працюють допоможуть вашому виданню мати сучасний і досконалий вигляд.
  • Швидкість. Завдяки високошвидкісним друкарським машинам, які працюють у дві зміни, термін виконання замовлення – до одного дня.
  • Привабливі ціни. У видавництві «А-Прінт» ми працюємо на газетному папері та використовуємо витратні матеріали безпосередньо від виробника, що дозволяє друкувати газети за ціною нижчою, ніж у друкарнях, які користуються послугами посередників.
  • Технічні можливості. Друк газет здійснюється на рулонних офсетних друкарських машинах SOLNA D30/D300 та MAN Uniman. Ми можемо друкувати газету на 32 сторінках А3 формату, з яких 8 – повноколірні, або газети на 8 сторінках А3 формату повного кольору на швидкості до 40000 екз/год. Всі газети пакують і рахують автоматичні стекери на швидкості до 60000 екз. в год.
  • Переддрукова підготовка. Ця частина роботи нашого видавництва, надзвичайно важлива, як і сам друк. Від роботи спеціалістів цього відділу залежатиме вигляд газети. Адже перед тим, як буде запущено друк тиражу, наші висококваліфіковані спеціалісти з чималим досвідом роботи перевірять кожен макет щодо технічних відповідностей.
  • Доставка по Україні. Власна служба доставки газет дозволяє швидко і надійно доставляти газети по всій Україні. Також за бажанням клієнта можемо скористатись послугами будь-якого із існуючих на ринку перевізників.

 

ПОРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ДРУКУ