Друк флаєрів

  • Потрібно запросити клієнтів?
  • Хочете вказати на переваги вашої фірми?
  • Намагаєтеся привернути увагу до нової послуги або акції?

Для цих і багатьох інших рекламних цілей сьогодні успішно використовуються флаєри. Замовити виготовлення флаєрів зручно і вигідно: це невеликі, але яскраві вироби, друк яких обходиться недорого, а рекламний ефект значний.

Маркетингові агентства приділяють значну увагу флаєрам як продукту, ретельно розробляючи його дизайн і подачу. Але не менш важливо забезпечити якість друку, адже тонкі, неакуратні флаєри на поганому папері зазвичай відразу відправляються в сміття, а якісні, навпаки, зацікавлюють і стимулюють прочитати, що там написано. Хороший флаєр повинен мати яскраву та красиву картинку, чіткий друк, а також бути виготовленим на якісному папері. Все це можна забезпечити, тільки якщо вибрати для виготовлення флаєрів досвідчених виконавців, що володіють знаннями, матеріалами та сучасним обладнанням.

15 років на ринку України

Компанія вже більше 15 років працює на ринку друку флаєрів і офсетного продукції

Оперативна доставка 24/7

Найшвидша доставка серед компаній по друку флаєрів в Україні.

Друк 4А3

Всі формати і типи друку. У тому числі і популярний 4А3!

Чому варто звернутись в А-Прінт

Компанія «А-Прінт» – лідер в сфері поліграфії, компанія з багаторічним досвідом, кваліфікованими і досвідченими співробітниками. Вся наша продукція, друкується на сучасному обладнанні, що гарантує найвищу якість і велику швидкість виготовлення. Ми підходимо до кожного замовлення з необхідною увагою і порядністю.

На відміну від компаній-новачків, наша фірма реагує на замовлення відразу і иконує все, про що домовлялася з клієнтом, швидко, добре і недорого.

Замовити виготовлення флаєрів у нас дуже легко!

Ви можете зробити замовлення, скориставшись формою зворотного зв’язку – ми реагуємо швидко .

ПОРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ДРУКУ