Друк листівок, буклетів та рітейл

Перший крок до успіху – це якісний рівень підготовки поліграфічної продукції. Дизайнери друкарні «А-прінт» – це професіонали з великим стажем роботи у виготовлені листівок та буклетів, які розроблять дизайн-макети з творчим підходом до кожного клієнта та технічними вимогами нашої друкарні.

15 років на ринку України

Компанія вже більше 15 років працює на ринку друку листівок, буклетів та рітейл продукції

Оперативна доставка 24/7

Найшвидша доставка серед компаній по друку буклетів, листівок в Україні.

Друк 4А3

Всі формати і типи друку. У тому числі і популярний 4А3!

ПОРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ДРУКУ

Підготовка листівок та буклетів до друку

Відділ додрукарської підготовки друкарні «А-Прінт» є однією з головних частин технологічного процесу виробництва газет.
Для швидкого і ефективного виконання замовлення відділ додрукарської підготовки здійснює передачу файлів з допомогою FTP-сервера, а кожен клієнт має свій логін і пароль.
Пошук і усунення помилок підготовки друку макета замовника є основним завданням відділу додрукарської підготовки який.
Досвідчені фахівці друкарні «А-Прінт» ретельно перевіряють макети і при виявленні помилок, повідомляють замовнику і допомагають виправити їх для усунення проблем якості при самому друці газети.

ПІСЛЯДРУКАРСЬКА ОБРОБКА

Видавництво «А-Прінт» надає також комплекс післядрукарських послуг, а саме: обрізка газет після друку, порізка до меншого формату, упаковка та упаковка в плівку, сортування на замовлення.

ДОСТАВКА ЛИСТІВОК ТА БУКЛЕТІВ

Одним з переваг друкарні «А-Прінт» є розташування видавництва в центрі Західного регіону України. Це дозволяє в найкоротші терміни доставити готову продукцію в будь-яку точку Західної України. 
Відділ експедиції друкарні «А-Прінт» здійснює доставку в Київ, Луцьк, Рівне, Хмельницький, Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Чернівці та багато інших регіонів нашої країни.
Для прорахунку вашого замовлення скористайтесь нашою формою для запиту і вам в найкоротші терміни відпишуть або зателефонують.