Поліграфічні послуги

Потрібна поліграфія оперативно і якісно? Наше видавництво “А-Принт” готове прийти на допомогу! Ми максимально швидко надрукуємо рітейл-продукцію, газети, флаєри, буклети та інші матеріали, а потім оперативно доставимо їх по всій Україні.

Ми використовуємо технологію офсетного друку. Це дозволяє за короткий термін виготовляти поліграфічну продукцію у великих тиражах (наприклад, кілька десятків тисяч примірників). Від флаєрів євроформату 98х210 мм до величезних аркушів 4а3, звичних для газет – ми можемо надрукувати будь-які матеріали поліграфії.

15 лет на ринку Украины

Компанія вже більше 15 років працює на ринку поліграфічних послуг

Оперативная доставка 24/7

Найшвидша доставка серед компаній з надання поліграфічних послуг в Україні.

Печать 4А3

Всі формати і типи поліграфії. У тому числі і популярний 4а3!

Замовити дзвінок та уточнити ціни

Чому варто звернутися в А-Принт за поліграфією

Наше видавництво пропонує широкий спектр найбільш затребуваних в Україні поліграфічних послуг:

  • Друк флаєрів. Ці роздаткові матеріали для промоутерів – найбільш затребувана і популярна рекламна поліграфія в країні. Завдяки технології офсетного друку Ми може виготовити десятки тисяч флаєрів за дуже короткий термін. Навіть якщо ваша промо-кампанія починається вже завтра!
  • Друк буклетів. Ми виготовляємо буклети різного типу – від традиційного для виставок і промо-кампаній євроформату (лист А4, складений втричі) до повноцінних «книжечок», які зшиваються скобою.
  • Друк передвиборної агітації. Яскраві, повнокольорові, високоякісні промо-матеріали допоможуть привернути увагу аудиторії і виборців до потрібного кандидата і найбільш правильно донести вашу пропозицію.
  • Офсетний друк. Потрібно виготовити дійсно великий тираж промо-матеріалів? Наша друк поліграфії офсетним методом впорається! Ми можемо виготовляти до 200 аркушів з 100% повнокольоровим заповненням і роздільною здатністю 1270 dpi на годину.
  • Друк газет. Понад 100 тисяч примірників на годину. Саме тому нам вже довіряють десятки редакцій по всій Україні. Для друку газет ми використовуємо європейське обладнання, яке забезпечує високу продуктивність при збереженні не менш високої якості.

Наше видавництво “А-Принт” працює вже більше 15 років на ринку друку. За цей час ми створили по-справжньому оперативну методику виконання замовлень. У багатьох випадках виготовлення поліграфії з доставкою займає всього 1 день!

Замовити поліграфічні послуги у видавництві ” А-Принт»

Які б поліграфічні послуги-друк флаєрів, буклетів, передвиборних агітаційних матеріалів, промо-«роздатки», газет, зшивання буклетів скобою – вам не були потрібні, ми завжди готові прийти на допомогу. І надати ці послуги швидко, якісно і оперативно.

Наш технічний відділ завжди на зв’язку – ми допоможемо правильно зверстати макет, щоб швидко вивести його на папір. Наші фахівці підкажуть відповідні варіанти виготовлення потрібної вам продукції. А головне – ми пропонуємо адекватні ціни при збереженні оперативності виготовлення і високої якості. Готову поліграфічну продукцію доставимо по Тернополю самі або по всій Україні за допомогою кращих кур’єрських служб країни.

Замовте професійні поліграфічні послуги в нашому видавництві “А-Принт” прямо зараз!