Друк журналів

У нашому видавництві “А-Принт” ви можете замовити друк журналів. Ми використовуємо високоякісне європейське обладнання, тому виконаємо проект будь-якої складності: від невеликих рекламних промо-буклетів до багатосторінкових глянцевих видань тиражем від декількох десятків тисяч.

Друк журналів у нашому видавництві в Україні проводиться»під ключ”. Ви надсилаєте макет, ми виводимо його на папір, зшиваємо і відправляємо готовий тираж вам. Всі роботи проводяться максимально оперативно, тому у нас можна замовити Терміновий друк журналів.

З нашим видавництвом» А-Принт ” вже співпрацює безліч редакцій та ЗМІ України. Ваші журнали будуть надруковані яскраво, якісно і швидко – просто залиште заявку!

15 років на ринку України

Компанія вже більше 15 років працює на ринку друку газет і офсетного продукції

Оперативна доставка 24/7

Найшвидша доставка серед компаній по друку газет в Україні.

Друк 4А3

Всі формати і типи друку. У тому числі і популярний 4А3!

Розрахувати вартість друку

Професійний друк журналів у видавництві " А-Принт»

Європейське обладнання та спеціальні фарби

Ми використовуємо європейське поліграфічне обладнання та спеціальні тонери, тому ваші журнали будуть виглядати вражаюче: чудова деталізація, яскраві фарби, щільний папір. Ідеально і для інформаційних, і для рекламних видань.

Оперативне виробництво

На спеціальному офсетному обладнанні ми можемо виводити до 200 примірників журналів на годину. Тому навіть з великими тиражами впораємося максимально оперативно без шкоди для якості.

Адекватні та доступні ціни

Ще одна причина замовити у нас друк журналів-ціни. Вони завжди доступні і адекватні. Вартість проекту залежить від обсягу тиражу, способу друку та оперативності. Тому залиште заявку або зв’яжіться з нашим менеджером для розрахунку ціни проекту.

Доставка по всій Україні

Наше видавництво знаходиться в Тернополі. Однак ми працюємо по всій Україні, доставляючи готову поліграфічну продукцію максимально швидко і оперативно. Тому ви можете замовити у нас друк журналів з будь – якого міста-і отримати готові вже через кілька днів.