Друк газет

Друкарня А-Прінт є  одним з найбільших підприємств України із надання поліграфічних послуг по виготовленні газетної та офсетної продукції, з досвідом роботи вже більше 15 років. Друк здійснюється на обладнанні відомих європейських виробників: MAN Roland та Solna загальною продуктивністю більше 100000 примірників/год. Підприємство надає повний комплекс додрукарської підготовки: приймання електронних файлів видань, підготовка до друку, вивід друкарських форм способом CTP на обладнанні фірми Kodak. Ми забезпечуємо безкоштовну доставку продукції в межах України власним транспортом.

Крім того підприємство здійснює прямі поставки друкарських форм від виробника, а також має прямі контракти на купівлю паперу європейських виробників. Це все дає можливість підприємству мінімізувати собівартість послуг та запропонувати клієнтам найвигідніші цінові пропозиції, а також зменшити ризики замовника.

Будемо раді співпраці та завжди відкриті до обговорення умов.

15 років на ринку України

Компанія вже більше 15 років працює на ринку друку газет і офсетного продукції

Оперативна доставка 24/7

Найшвидша доставка серед компаній по друку газет в Україні.

Друк 4А3

Всі формати і типи друку. У тому числі і популярний 4А3!

ПОРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ДРУКУ

Чому варто звернутись в А-Прінт

Серед клієнтів видавництва «А-Прінт» є компанії не лише західного регіону, але й усієї країни. І це – не випадковість, адже ми працюємо на газетному папері та витратних матеріалах безпосередньо від виробника, що дозволяє друкувати газети за ціною набагато нижчою, ніж у друкарнях, які користуються послугами посередників.

Адже пріоритет нашої роботи це якість, швидкість виконання замовлення – більше мільйона примірників за день, оптимальна ціна та вчасна доставка у кожен регіон України.

Ми розуміємо, що наша щоденна діяльність залежить виключно від ставлення до нашої компанії клієнтів. Тому робимо усе для того, аби максимально задовольнити потреби наших замовників.

Працівники видавництва «А-Прінт» працюють на високошвидкісному та якісному обладнанні. Друк газет здійснюється на рулонних офсетних друкарських машинах на базі SOLNA D30/D300 та MAN Uniman 4/2S. Ми можемо друкувати газету на 32 сторінках А3 формату, з яких 8 – повноколірні або малі газети на 4-8 сторінках А3 формату повного кольору. Всі газети пакують і рахують автоматичні стекери з можливою швидкістю до 60000 примірників в годину. Наші друкарські машини працюють у дві зміни, тому терміни виконання замовлень не перевищують одного дня для тиражу в мільйон екземплярів. Ми можемо похизуватись і своєю командою яка має високий рівень підготовки.

Для прорахунку вашого замовлення скористайтесь нашою формою для запиту і вам в найкоротші терміни відпишуть або зателефонують.